Petrus A.M. CORNELISSEN : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 28-07-1994 / 19-01-1997 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christen Democratisch Appèl (Nizozemsko)

Předseda 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro dopravu a turistiku

Místopředseda 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro dopravu a turistiku

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 29-09-1994 / 12-10-1995 : Výbor pro rozpočty
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro regionální politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro regionální politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro kontrolu rozpočtu