James L. JANSSEN van RAAY : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 30-12-1996 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 31-12-1996 / 19-07-1999 : Skupina Unie pro Evropu - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christen Democratisch Appèl (Nizozemsko)

Místopředseda 

  • 19-06-1998 / 19-07-1999 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 30-03-1998 / 18-06-1998 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 18-02-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Kazachstánem, Kyrgyzstánem, Uzbekistánem, Tádžikistánem, Turkmenistánem a Mongolskem
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s Kazachstánem, Kyrgyzstánem, Uzbekistánem, Tádžikistánem, Turkmenistánem a Mongolskem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s Kazachstánem, Kyrgyzstánem, Uzbekistánem, Tádžikistánem, Turkmenistánem a Mongolskem