Efthymios CHRISTODOULOU : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nea Dimokratia (Řecko)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro měnové věci
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Bulharsko
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pro měnové věci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Bulharsko

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro rozpočty
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rozpočty