Jeanette OPPENHEIM : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina evropské demokracie - Členka

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Det konservative folkeparti (Dánsko)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 19-02-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro jednací řád a podání
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a skupinou Contadora
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro podání
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a skupinou Contadora

Náhradnice 

  • 26-07-1984 / 22-10-1984 : Výbor pro jednací řád a podání
  • 26-07-1984 / 15-11-1984 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 23-10-1984 / 11-02-1986 : Výbor pro rozpočty
  • 16-11-1984 / 18-02-1986 : Výbor pro jednací řád a podání
  • 12-02-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro dopravu a turistiku