Wolfgang von NOSTITZ : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 28-02-1987 / 24-07-1989 : Skupina Duha: Federace zelených alternativních evropských spojení, Agelev-Ecolo, Dánské lidové hnutí proti členství v Evropském společenství - Člen

Národní strany 

  • 28-02-1987 / 24-07-1989 : Bündnis 90/die Grünen (Německo)

Poslanci 

  • 28-02-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy s Tureckem
  • 13-03-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 13-03-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro institucionální věci
  • 13-03-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro podání
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EHS-Turecko

Náhradník 

  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Výbor pro kontrolu rozpočtu