Jørgen Brøndlund NIELSEN : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Skupina liberálů a demokratů - Člen
  • 13-12-1985 / 24-07-1989 : Skupina liberálů a demokratických reformistů - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Venstre (Dánsko)

Místopředseda 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy se Švédskem, Finskem, Islandem a Severskou radou

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy s Výborem parlamentních zástupců ESVO
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy v Výborem parlamentních zástupců ESVO
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozpočty
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozpočty