Hans R. NORD : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Skupina liberálů a demokratů - Člen
  • 13-12-1985 / 13-05-1988 : Skupina liberálů a demokratických reformistů - Místopředseda
  • 14-05-1988 / 24-07-1989 : Skupina liberálů a demokratických reformistů - Místopředseda

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (Nizozemsko)

Místopředseda 

  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Evropský parlament
  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Předsednictvo Evropského parlamentu

Kvestor 

  • 22-01-1987 / 24-07-1989 : Evropský parlament
  • 22-01-1987 / 24-07-1989 : Předsednictvo Evropského parlamentu

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro institucionální věci
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy se zeměmi východní Evropy
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi východní Evropy
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro institucionální věci
  • 22-01-1987 / 24-07-1989 : Kvestoři

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro politické záležitosti
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro jednací řád a podání
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity