Tom NORMANTON : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina evropské demokracie - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Spojené království)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 26-07-1984 : Výbor pro institucionální věci
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozpočty
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy s Tureckem
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozpočty
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EHS-Turecko

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro politické záležitosti