Katharina FOCKE : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina socialistů - Členka

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Německo)

Předsedkyně 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozvoj a spolupráci

Poslanci 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozvoj a spolupráci

Náhradnice 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro energii, výzkum a technologii