Yvette M. FUILLET : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina socialistů - Pokladnice

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti socialiste (Francie)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozpočty
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy s Rakouskem
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozpočty
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem
  • 13-09-1988 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu (Alžírsko, Maroko a Tunisko)
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu (Alžírsko, Maroko a Tunisko)

Náhradnice 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro kontrolu rozpočtu