María Elena FLORES VALENCIA : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Skupina socialistů - Členka

Národní strany 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Socialista Obrero Español (Španělsko)

Poslanci 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro politické záležitosti
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a skupinou Contadora
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Výbor pro politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a skupinou Contadora