Isidor W. FRÜH : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Německo)

Místopředseda 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro kontrolu rozpočtu