Bruno FRIEDRICH : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 20-06-1987 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 20-06-1987 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Německo)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro politické záležitosti
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 21-01-1987 / 20-06-1987 : Výbor pro politické záležitosti

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 11-09-1984 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, informace a sport
  • 02-10-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, informace a sport