Basil de FERRANTI : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-09-1988 : Skupina evropské demokracie - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-09-1988 : Conservative and Unionist Party (Spojené království)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 21-01-1987 / 19-02-1987 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 20-02-1987 / 24-09-1988 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 10-07-1985 : Výbor pro dopravu