Diego NOVELLI : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 30-01-1988 : Skupina komunistů a spojenců - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 30-01-1988 : Partito comunista italiano (Itálie)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 21-01-1987 / 25-10-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a skupinou Contadora
  • 21-01-1987 / 30-01-1988 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 26-10-1987 / 30-01-1988 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 19-12-1984 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 17-01-1985 / 20-01-1987 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 21-01-1987 / 30-01-1988 : Výbor pro rozpočty