Bruno FERRERO : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 31-01-1988 / 24-07-1989 : Skupina komunistů a spojenců - Člen

Národní strany 

  • 31-01-1988 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Itálie)

Poslanci 

  • 09-02-1988 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 13-06-1988 / 24-07-1989 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky

Náhradník 

  • 09-02-1988 / 24-07-1989 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 09-02-1988 / 24-07-1989 : Výbor pro rozpočty