Ove FICH : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 10-02-1985 : Skupina socialistů - Člen
  • 11-02-1985 / 05-10-1986 : Skupina socialistů - Místopředseda
  • 06-10-1986 / 24-07-1989 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Socialdemokratiet (Dánsko)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozpočty
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro energii, výzkum a technologii