Ludwig FELLERMAIER : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Německo)

Místopředseda 

  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy s Tureckem
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EHS-Turecko

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 10-04-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozvoj a spolupráci

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro politické záležitosti