Guido FANTI : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina komunistů a spojenců - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Itálie)

Místopředseda 

  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Evropský parlament
  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Předsednictvo Evropského parlamentu
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Evropský parlament
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Předsednictvo Evropského parlamentu

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro institucionální věci
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, informace a sport
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a skupinou Contadora
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a skupinou Contadora
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro institucionální věci
  • 26-10-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a skupinou Contadora
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a skupinou Contadora

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 29-07-1984 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 20-12-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, informace a sport