António Jorge de FIGUEIREDO LOPES : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 14-09-1987 / 15-09-1988 : Skupina liberálů a demokratických reformistů - Člen

Národní strany 

  • 14-09-1987 / 15-09-1988 : Partido Social Democrata (Portugalsko)

Poslanci 

  • 14-10-1987 / 15-09-1988 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 16-12-1987 / 15-09-1988 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu (Alžírsko, Maroko a Tunisko)

Náhradník 

  • 14-10-1987 / 15-09-1988 : Výbor pro rozpočty