Sheila FAITH : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina evropské demokracie - Členka

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Spojené království)

Místopředsedkyně 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 08-10-1984 : Výbor pro práva žen
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro dopravu
  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 20-02-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro energii, výzkum a technologii

Náhradnice 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost