António José FERNANDES : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Skupina evropské demokratické levice - Člen

Národní strany 

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Partido Renovador Democratico (Portugalsko)

Poslanci 

  • 16-01-1986 / 10-06-1986 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 10-06-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky