André FOURÇANS : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 22-04-1996 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 22-04-1996 / 19-07-1999 : Union pour la démocratie française - Adhérents directs (Francie)

Poslanci 

  • 08-05-1996 / 21-10-1996 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 21-10-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pro měnové věci
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s Japonskem

Náhradník 

  • 08-05-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 18-09-1996 / 15-01-1997 : Podvýbor pro měnové věci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci