Léon FATOUS : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti socialiste (Francie)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro dopravu
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a skupinou Contadora
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a skupinou Contadora
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro dopravu a turistiku

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování