Konstantinos FILINIS : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 28-01-1985 / 16-02-1988 : Skupina komunistů a spojenců - Člen
  • 17-02-1988 / 24-07-1989 : Skupina komunistů a spojenců - Místopředseda

Národní strany 

  • 28-01-1985 / 24-07-1989 : Elliniki Aristera (Řecko)

Poslanci 

  • 11-02-1985 / 20-01-1987 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy s Kanadou

Náhradník 

  • 28-01-1985 / 20-01-1987 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 28-01-1985 / 20-01-1987 : Výbor pro politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozvoj a spolupráci