Maria Lisa CINCIARI RODANO : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina komunistů a spojenců - Členka

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Itálie)

Místopředsedkyně 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro práva žen
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro práva žen

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro jednací řád a podání
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizace ASEAN (AIPO)
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizací ASEAN (AIPO) a Korejskou republikou
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozvoj a spolupráci

Náhradnice 

  • 26-07-1984 / 07-07-1986 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, informace a sport
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro právní věci a občanská práva