Lambert V.J. CROUX : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 10-02-1985 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 11-02-1985 / 05-04-1987 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Místopředseda

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 31-12-1984 : Christelijke Volkspartij (Europese Volkspartij) (Belgie)
  • 01-01-1985 / 24-07-1989 : Christelijke Volkspartij (Belgie)

Místopředseda 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro institucionální věci
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy s Japonskem

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro institucionální věci
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy s Japonskem

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro politické záležitosti