Lionel JOSPIN : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 12-05-1988 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 12-05-1988 : Parti socialiste (Francie)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro politické záležitosti
  • 21-01-1987 / 12-05-1988 : Výbor pro politické záležitosti

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 11-09-1984 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 12-09-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 21-01-1987 / 12-05-1988 : Výbor pro rozvoj a spolupráci