David M. CURRY : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 10-02-1985 : Skupina evropské demokracie - Člen
  • 11-02-1985 / 05-04-1987 : Skupina evropské demokracie - Člen předsednictva
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Skupina evropské demokracie - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Spojené království)

Místopředseda 

  • 26-07-1984 / 27-02-1985 : Výbor pro rozpočty

Poslanci 

  • 28-02-1985 / 20-01-1987 : Výbor pro rozpočty
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozpočty

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 17-01-1985 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 18-01-1985 / 17-02-1986 : Výbor pro politické záležitosti
  • 18-02-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro energii, výzkum a technologii
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování