Roberto COSTANZO : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 08-09-1985 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 09-09-1985 / 24-07-1989 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Democrazia cristiana (Itálie)

Předseda 

  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy s Kanadou

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy s Kanadou
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova