Esteban CAAMAÑO BERNAL : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Skupina socialistů - Člen
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Socialista Obrero Español (Španělsko)
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Partido Socialista Obrero Español (Španělsko)

Poslanci 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro politické záležitosti
  • 24-02-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy s Maltou
  • 21-01-1987 / 21-01-1988 : Delegace pro vztahy s Kyprem
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro rozpočty

Náhradník 

  • 14-01-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova