Jean-Pierre CASSABEL : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-07-1986 / 28-10-1987 : Skupina evropské demokratické levice - Člen

Národní strany 

  • 01-07-1986 / 28-10-1987 : Rassemblement pour la République (Francie)

Poslanci 

  • 12-09-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 21-01-1987 / 28-10-1987 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, informace a sport
  • 21-01-1987 / 28-10-1987 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a skupinou Contadora

Náhradník 

  • 12-09-1986 / 20-01-1987 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 21-01-1987 / 28-10-1987 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 21-01-1987 / 28-10-1987 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity