Francesco COMPASSO : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 08-04-1987 / 24-07-1989 : Skupina liberálů a demokratických reformistů - Člen

Národní strany 

  • 08-04-1987 / 24-07-1989 : Partito liberale italiano (Itálie)

Poslanci 

  • 11-05-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro institucionální věci
  • 26-10-1987 / 24-07-1989 : Delegace pro vztahy s Kyprem

Náhradník 

  • 11-05-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování