Yves FRÉMION : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 20-12-1991 / 18-07-1994 : Zelená skupina v Evropském parlamentu - Člen

Národní strany 

  • 20-12-1991 / 18-07-1994 : Les Verts-Europe-Ecologie (Francie)

Poslanci 

  • 15-01-1992 / 31-01-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Rakousko
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Rakousko