Renée CONAN : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 11-12-1991 / 02-07-1992 : Zelená skupina v Evropském parlamentu - Členka

Národní strany 

  • 11-12-1991 / 02-07-1992 : Les Verts-Europe-Ecologie (Francie)

Místopředsedkyně 

  • 27-04-1992 / 02-07-1992 : Podvýbor pro rybolov

Poslanci 

  • 12-12-1991 / 14-01-1992 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 15-01-1992 / 02-07-1992 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 15-01-1992 / 02-07-1992 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 28-01-1992 / 27-04-1992 : Podvýbor pro rybolov

Náhradnice 

  • 12-12-1991 / 14-01-1992 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 15-01-1992 / 02-07-1992 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 15-01-1992 / 02-07-1992 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova