Bernard FRIMAT : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 03-04-1992 / 20-04-1993 : Skupina socialistů - Člen
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 03-04-1992 / 18-07-1994 : Parti socialiste (Francie)

Poslanci 

  • 15-05-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy se Švédskem
  • 15-09-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro rozpočty
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru ES-Švédsko
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Švédsko