François FROMENT-MEURICE : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 05-09-1992 / 25-05-1993 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 26-05-1993 / 18-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 05-09-1992 / 18-07-1994 : Centre des démocrates sociaux (Francie)

Poslanci 

  • 18-09-1992 / 10-02-1993 : Delegace pro vztahy s Islandem
  • 18-09-1992 / 18-07-1994 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegace pro vztahy s Islandem
  • 23-04-1993 / 18-07-1994 : Výbor pro institucionální věci
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegace pro vztahy s Islandem