Raymond CHESA : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Skupina evropské demokratické levice - Člen
  • 05-07-1995 / 28-12-1998 : Skupina Unie pro Evropu - Člen
  • 29-12-1998 / 19-07-1999 : Skupina Nezávislí pro Evropu národů - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Francie)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro lidská práva
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Česká republika
  • 16-01-1997 / 23-10-1997 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Česká republika
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení
  • 23-10-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 16-01-1997 / 29-12-1998 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku