Janine CAYET : 3. volební období 

Politické skupiny 

  • 18-06-1993 / 18-07-1994 : Skupina liberálů a demokratických reformistů - Členka

Národní strany 

  • 18-06-1993 / 18-07-1994 : Union pour la démocratie française (Francie)

Poslanci 

  • 25-06-1993 / 16-09-1993 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
  • 25-06-1993 / 18-07-1994 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)