Frits CASTRICUM : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 03-02-1997 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen
  • 04-02-1997 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Místopředseda

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partij van de Arbeid (Nizozemsko)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro dopravu a turistiku

Náhradník 

  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro regionální politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Slovenská republika
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou