Raimondo FASSA : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Evropské liberální, demokratické a reformní strany - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Lega Nord per l'indipendenza della Padania (Itálie)

Místopředseda 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rozvoj a spolupráci

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem, Islandem a Norskem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem, Islandem a Norskem
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Dočasný výbor pro zaměstnanost
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro institucionální věci