Manuela FRUTOS GAMA : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Členka

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Socialista Obrero Español (Španělsko)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro regionální politiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Bulharskem a Rumunskem
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Bulharsko
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro regionální politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro práva žen

Náhradnice 

  • 21-07-1994 / 02-05-1995 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 02-05-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 19-01-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro práva žen
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rozvoj a spolupráci