Hélène CARRÈRE D'ENCAUSSE : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Skupina evropské demokratické levice - Členka
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Skupina Unie pro Evropu - Členka

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Francie)

Místopředsedkyně 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Ruskem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Ruskem
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Ruskem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegace pro vztahy s Ruskem
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegace při Výboru pro parlamentní spolupráci EU-Rusko
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace při Výboru pro parlamentní spolupráci EU-Rusko

Náhradnice 

  • 21-07-1994 / 19-10-1995 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení
  • 01-03-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Ukrajinou, Běloruskem a Moldavskem
  • 22-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s Ukrajinou, Běloruskem a Moldavskem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s Ukrajinou, Běloruskem a Moldavskem