Christian JACOB : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Skupina evropské demokratické levice - Člen
  • 05-07-1995 / 09-12-1996 : Skupina Unie pro Evropu - Člen předsednictva
  • 10-12-1996 / 31-08-1997 : Skupina Unie pro Evropu - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 31-08-1997 : Rassemblement pour la République (Francie)

Předseda 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Ukrajinou, Běloruskem a Moldavskem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Ukrajinou, Běloruskem a Moldavskem
  • 16-01-1997 / 31-08-1997 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 16-01-1997 / 31-08-1997 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy