Marco FORMENTINI : 5. volební období 

Politické skupiny 

  • 21-07-1999 / 04-10-1999 : Nezařazení poslanci
  • 05-10-1999 / 19-07-2004 : Skupina Evropské liberální, demokratické a reformní strany - Člen

Národní strany 

  • 20-07-1999 / 20-03-2002 : Lega Nord per l'indipendenza della Padania (Itálie)
  • 21-03-2002 / 19-07-2004 : I Democratici (Itálie)

Poslanci 

  • 21-07-1999 / 12-09-1999 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a spotřebitelskou politiku
  • 13-09-1999 / 14-01-2002 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání, sdělovací prostředky a sport
  • 17-01-2002 / 19-07-2004 : Výbor pro zaměstnanost a sociální věci
  • 07-02-2002 / 19-07-2004 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií

Náhradník 

  • 22-07-1999 / 05-10-1999 : Výbor pro průmysl, vnější obchod, výzkum, energii
  • 17-01-2002 / 28-08-2003 : Výbor pro zahraniční věci, lidská práva a společnou bezpečnostní a obrannou politiku
  • 29-08-2003 / 19-07-2004 : Výbor pro regionální politiku, dopravu a cestovní ruch

all-activities 

Příspěvky při rozpravách v plénu 
Ústní příspěvky pronesené během plenárních zasedání a písemná prohlášení k rozpravám v plénu. Článek 204čl. 171 odst. 11 jednacího řádu

Návrhy usnesení 
Poslanci mohou předložit individuální usnesení o záležitostech, které spadají do působnosti EU. Toto usnesení je předáno příslušnému výboru k projednání. Článek 143 jednacího řádu

Parlamentní otázky 
Otázky k ústnímu zodpovězení s rozpravou může předložit výbor, politická skupina nebo nejméně 5 % všech poslanců Parlamentu. Adresáty jsou další orgány EU. Konference předsedů rozhodne, zda a v jakém pořadí budou otázky zařazeny do konečného návrhu pořadu jednání plenárního zasedání. Článek 128 jednacího řádu