Gipo FARASSINO : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 18-02-1997 : Skupina Evropské liberální, demokratické a reformní strany - Člen
  • 19-02-1997 / 19-07-1999 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Lega Nord per l'indipendenza della Padania (Itálie)

Místopředseda 

  • 30-01-1997 / 13-05-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Malta

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Českou republikou, Slovenskou republikou a Slovinskem
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Česká republika
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Malta
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 16-01-1997 / 19-02-1997 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 27-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro dopravu a turistiku