Clive John NEEDLE : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Spojené království)

Místopředseda 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se Zakavkazskem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se Zakavkazskem
  • 17-02-1997 / 10-04-1997 : Delegace pro vztahy s Kazachstánem, Kyrgyzstánem, Uzbekistánem, Tádžikistánem, Turkmenistánem a Mongolskem

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se Zakavkazskými republikami Arménií, Ázerbajdžánem a Gruzií
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se zakavkazskými republikami Arménií, Ázerbajdžánem a Gruzií
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se zakavkazskými republikami Arménií, Ázerbajdžánem a Gruzií

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 30-05-1995 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 01-06-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 04-10-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 16-01-1997 / 10-04-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Kypr
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rozvoj a spolupráci