Alessandro FONTANA : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 28-08-1994 : Skupina Forza Europa - Místopředseda
  • 29-08-1994 / 04-07-1995 : Skupina Forza Europa - Člen předsednictva
  • 05-07-1995 / 10-12-1996 : Skupina Unie pro Evropu - Člen předsednictva
  • 11-12-1996 / 19-01-1997 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Centro cristiano democratico (Itálie)

Předseda 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro podání

Místopředseda 

  • 20-07-1994 / 13-01-1997 : Evropský parlament
  • 20-07-1994 / 13-01-1997 : Předsednictvo Evropského parlamentu

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 26-07-1994 : Výbor pro práva žen
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení
  • 17-11-1994 / 17-11-1994 : Delegace pro vztahy s Českou republikou, Slovenskou republikou a Slovinskem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky

Náhradník 

  • 23-09-1994 / 10-10-1995 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 19-10-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem