Honório NOVO : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 28-09-1994 / 05-01-1995 : Konfederace Evropské sjednocené levice - Člen
  • 06-01-1995 / 19-07-1999 : Skupina konfederace Evropské sjednocené levice a Severské zelené levice - Člen

Národní strany 

  • 28-09-1994 / 19-07-1999 : Partido Comunista Português (Portugalsko)

Poslanci 

  • 14-11-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro regionální politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rybolov

Náhradník 

  • 04-11-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro regionální politiku
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem