Timo Juhani JÄRVILAHTI : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Skupina Evropské liberální, demokratické a reformní strany - Člen

Národní strany 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Suomen Keskusta (Finsko)

Poslanci 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem

Náhradník 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Výbor pro rybolov
  • 24-02-1995 / 29-06-1995 : Výbor pro kontrolu rozpočtu